Περί ανέμων και υδάτων

το καναμε που το καναμε τσατουλι, και το εκτροχιασαμε εντελως. γιατι να ανοιγουμε αλλο θεμα τωρα? καλα καθεται και αυτο εδω που ειναι :stuck_out_tongue_winking_eye:

Παλιά μας τέχνη κόσκινο :innocent:

1 «Μου αρέσει»

@Maria_Afentouli μεταφεραμε την καφριλα του οσαρενα και εδω :laughing: βλεπω να τους καρβουνιαζουμε και εδω αν το συνεχισουμε ετσι :stuck_out_tongue_winking_eye:

«πως θα εγκαταστησω το xfce σε arch»… και αφου λυνοταν το θεμα, το τερματιζαμε τελειως και καταληγαμε να μιλαμε για πατατες :rofl:

1 «Μου αρέσει»

Τι μου θύμησες τώρα. Αυτό συνέβη προ DarkGoth :stuck_out_tongue: εποχή. Το πιο άσχετο αλλά και πιο πετυχημένο σχόλιο στο Os.arena ήταν εκείνο που έβαλε ο… Τούλης, ο γάτος του Κωνσταντίνου :joy: [ΣΟΒΑΡΑ]
Από τότε, και δικαίως δηλαδή, ο Τούλης έγινε και επίσημα το αφεντικό του Os.arena -λέω και επίσημα καθώς και μέχρι τότε ο Τούλης ήταν που αποφάσιζε αν και πότε θα φανεί γαλαντόμος και θα επιτρέψει τον Κωνσταντίνο να συγγράψει και γενικότερα να ασχοληθεί με το Os.arena. Αν τον ήθελε αποκλειστικά για πάρτη του, στην καλύτερη, ξάπλωνε πάνω στο πληκτρολόγιο και δεν το κουνούσε από κει.

1 «Μου αρέσει»

Πω πω βρε παιδιά ανοίξατε ένα θέμα που με στεναχωρεί (ελληνικό λύκειο καθηγητές). Είχα την ατυχία μαζί με τους συμμαθητές να υποστούμε τον κάθε ηλίθιο βλάκα ανίδεο άχρηστο που κρυβόταν πίσω από πράσινο συνδικαλισμό στο ναό του ΠΑΣΟΚ στην Κρήτη στα μέσα με τέλος του 90. Θα ήθελα νά τιμωρηθούν όλοι αυτοί που κατάστρεψαν τόσες ψυχές αδύναμων παιδιών.

1 «Μου αρέσει»

να φανταστω οτι οπως θα καθοταν πανω στο πληκτρΩλογιο, το σχολιο θα ηταν μαλλον κατι σαν αυτο:

δ6φδσ87φ676ΨΩ87%^ΨΔ87%Ψ*^%χδσιφΨ765ΨΔΦ*57χ

:rofl: ΤΟΥΛΗΣ for admin

1 «Μου αρέσει»

Δεν λέω∙ αν θέλει, ας το μαρτυρήσει ο ίδιος ο Κωνσταντίνος :innocent:
Το μόνο που μπορώ να πω εγώ πως άμεσα δημοσίευσα την φωτογραφία του Τούλη, ώστε να ξέρουν όλοι ποιος είναι το αφεντικό του Os.arena [όχι τίποτ’ άλλο δηλαδή αλλά, μέχρι τότε, όλοι νομίζαμε πως το Os.arena δεν είχε αφεντικό].

Συγνώμη Βασίλη για τον εκτροχιασμό του θέματος αλλά δεν συνέβη μάλλον γιατί θα το εκτροχιάζαμε και το άλλο θέμα :innocent:

@Maria_Afentouli τη φωτογραφια τη θυμαμαι. μαλιστα την ειχα δει σε ενα θεμα που τρολλαραμε καποια «δημοσιευση», που ελεγε το πως να προστετευετε το λαπτοπ σας απο υπερθερμανση ειναι απλα να το κλεινετε :rofl: (ΛΟΛ. οχι να ρυθμιζεις fan curves, οχι να ρυθμισεις frequency scaling. να το κλεινεις οταν ζεσταινεται). και κατω απο τη φωτογραφια εγραφε κατι σαν «αφαιρουμε τη γατα απο το πληκτρΩλογιο του λαπτοπ», η, κατι τετοιο :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 «Μου αρέσει»

Είδες τι καλή μνήμη που έχεις; 20, με το σπαθί σου. Αυτοί οι κακοί φταίνε που δεν πέρασες στις Πανελλήνιες [όοοοοχι εσύ που δεν έβαζες τόνους :stuck_out_tongue:].

ειχε αφεντικο το οσαρενα. το ξεραμε οτι ειχε αφεντικο, αλλα δεν ξεραμε οτι ηταν αλλος απο αυτον που ολοι νομιζαμε :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 «Μου αρέσει»

Αποκαλυφθήκαμε @DarkGoth
:innocent: :joy:

1 «Μου αρέσει»

@Maria_Afentouli και μιας που αποκαλυφθηκαμε, θα τα πω ολα. ολοι οσοι ημασταν στο οσαρενα ειμαστε ολοι ΙΛΛΟΥΜΙΝΑΤΙ. σκοπος μας ειναι να καταλαβουμε τον κοΖμο και να κατακτησουμε ολοκληρη την ΚΟΙΛΗ ΓΗ :laughing:

(και τωρα παω να φορεσω το καπελακι μου απο αλουμινοχαρτο και να «ξεκουραστω» λιγο στο ασπρο δωματιακι με το φελιζολ στους τοιχους, γιατι νομιζω οτι το εκαψα)

1 «Μου αρέσει»

Όλα τα είχαν γράψει για εμάς. Και για ποιους; Για μας, που μας έκανε κουμάντο ένας… Τούλης [ΣΟΒΑΡΑ].

1 «Μου αρέσει»

μας μετεφεραν εδω, απο το οσαρενακλπ? ΩΧ! παει και αυτο το θεμα :rofl:. κι’αυτο τσατουλι για ιλλουμινατι, ΒΡΙΛ, και τον admin ΤΟΥΛΗ θα το κανουμε. προσοχη, επικειμενη ριψις οικοδομικων υλικων. δευτερο θεμα για κατεδαφιση :rofl:

1 «Μου αρέσει»

@billniakas , όχι, δεν θα απαντήσω εδώ μιας και θεωρώ πως ό,τι γράψαμε στο άλλο νήμα ήταν όλα σχετικά :innocent: με το Os.arena. Και το νήμα sudo shutdown os.arena , που είχε ξεκινήσει ο @Nik0lis , ήταν για το (κλείσιμο μεν αλλά εν γένει για το) Os.arena.

EDIT: Αυτό το νήμα δεν έχει καμία σχέση με το Os.arena.

Μην ανησυχείς, αυτό το νήμα προσφέρεται μια χαρά…

Άμα θες έχει… Δεν υπάρχει σχετικός περιορισμός…

1 «Μου αρέσει»

Καλή ανάσταση σε όλους, υγεία και καλές μάσες

4 «Μου αρέσει»

Καλή Ανάσταση σε όλους

4 «Μου αρέσει»

Χρόνια πολλά στους Κωνσταντίνους, στις Κωνσταντίνες και στις Ελένες σας, και γενικά σε όσους και σε όσες γιορτάζουν σήμερα. ::cake: :tada:

5 «Μου αρέσει»

6 «Μου αρέσει»

Λοιπόν παίδες, θέλω να πάρω μια κοντομάνικη μπλούζα, αλλά ταυτόχρονα θέλω να βοηθήσω και κάποιο project. Για παράδειγμα το eff europe έχει ένα shop → Shop | Electronic Frontier Foundation . Θέλω να δω τι άλλες επιλογές υπάρχουν για να διαλέξω. Έχετε κάτι υπόψιν;

2 «Μου αρέσει»