[Feature request] Προσθήκη emoticon reaction στα posts

Θα ήθελα να προτείνω ένα εξαιρετικά χρήσιμο addon του Discourse, που βοηθάει στην ζωντάνια των απαντήσεων, καθώς και στην ελαχιστοποίηση των σύντομων απαντήσεων που απλά θέλουν να εκφράσουν μια απλή και σύντομη αντίδραση σε ένα post.

Η χρησιμότητά του ήταν/είναι απερίγραπτη στο φόρουμ του Manjaro.

Στην πορεία χρήσης του φάνηκε ξεκάθαρα η ανάγκη ρύθμισής του για μόνο μία “αντίδραση” ανά χρήστη. Αλλιώς… άσε, δεν περιγράφω άλλο!! :rofl:

1 «Μου αρέσει»

Προσωπικά θεωρώ πως την έλλειψη αντιδράσεων όπως την :poop: σαν ένα πλεονέκτημα. Εδώ μοιράζουμε μόνο :heart::heart::heart:. Αλλά η δική μου γνώμη, είναι μόνο γνώμη μου, και κανονικά θα περίμενα να υπάρξει feedback πριν εκφράσω την δική μου.

Αλλά θα το κάνω πρόωρα, γιατί δεν θα μπει αυτό το πρόσθετο, καθόσον βάζω τεχνικό βέτο.

Επιλέγουμε τα πρόσθετα με προσοχή ιδιαίτερα αν κάποιο δεν είναι στην επίσημη υποστηριζόμενη λίστα. Το συγκεκριμένο έχει κάποια issues και στο παρελθόν είχε σπάσει αναβαθμίσεις. Ειδικότερα αυτό ή αυτό, που μένουν ανοικτά. Η έκδοση που έχουμε είναι η 2.6.0.beta1 και αναβαθμιζόμαστε τακτικότατα.

Δεν θέλουμε λοιπόν να αρχίσουμε να τρέχουμε στα ξαφνικά μετά απο κάποια αναβάθμιση, ούτε έχουμε τον κόσμο του Manjaro.

Σε ευχαριστώ πάντως για τον κόπο και την πρόταση και ελπίζω την επόμενη φορά να μην είμαι το ίδιο απόλυτος.

Βλέπεις τώρα; Θα ήθελα απλά να σου στείλω το κατάλληλο emoticon για απάντηση, χωρίς να χρειαστεί να γράψω ολόκληρο post…

:man_shrugging: :point_left: :smile:

3 «Μου αρέσει»