Δείξε άφοβα το Desktop σου

Καλωσόρισες @thanassis

1 «Μου αρέσει»

Γειά σας…

10 «Μου αρέσει»

8 «Μου αρέσει»

Καλωσόρισες @sapemeg

1 «Μου αρέσει»

Μιας και γυρίσαμε για δοκιμαστικούς λόγους σε KDE, ορίστε και μια διαφορετική άποψη από την προηγούμενη:

6 «Μου αρέσει»

:eyes: :kde: :+1:

2 «Μου αρέσει»

LinuxMint Cinammon

10 «Μου αρέσει»

Τώρα στα “γεράματα” ξαναγυρισα σε Linux…
Πάντως μου κάνει εντύπωση ότι απο το 1991 το μόνο λειτουργικό που έχω αγοράσει ειναι το RedHat (1992) και OS/2 warp (1993) αν θυμάμαι καλά, πάντα όμως είτε σε virtual ειτε σε dualboot ετρεχε μια διανομή, πιο πολύ σαν “εργαλείο” όμως. Καλώς σας βρήκα και καλό καλοκαίρι να τολμήσω να πώ :smiley:

9 «Μου αρέσει»

Χωρίς Φόβο :stuck_out_tongue:

6 «Μου αρέσει»

Περίμενα wallpaper linux-οειδες… :stuck_out_tongue:

1 «Μου αρέσει»

χαχαχα ναι θα μπορούσε να μπει αυτό με τον tux που κατουράει το λογότυπο των windows :stuck_out_tongue:

2 «Μου αρέσει»

Δώσε link για wallpaper ΤΩΡΑ!!!

https://wallhere.com/en/wallpaper/1460371 να τος ο @billniakas εκτίμησε το wallpaper, φαίνεται ο διαβασμένος άνθρωπος :wink: :stuck_out_tongue:

1 «Μου αρέσει»

Όποιος δεν έχει θέμα στραβομάρας σαν κι εμένα ας δοκιμάσει στο plasma του το θέμα ghost
με wallpaper

αυτό

ή αυτό

έτσι για να της την βγούμε της fog :blush:

5 «Μου αρέσει»

A post was merged into an existing topic: Δειξε αφοβα το Desktop σου (fog edition)

Αυτό είναι από το μικρό (Manjaro) netbook που μου απέμεινε !!! (11,6")
Το μεγάλο (Ubuntu) το πέρασε για γλάστρα και το “πότισε” η κόρη μου…:dizzy_face::face_with_symbols_over_mouth::heart_eyes:

10 «Μου αρέσει»

Φτωχό σε σχέση με τα θηρία εδώ μέσα άλλα το έκανα μονός μου όποτε…

9 «Μου αρέσει»

Gnome 3.28.2
Shell Theme: Flat-Remix-Darkest-fullPanel
Icon Theme: Flat-Remix-Blue-Dark

To conky είναι μια παραλλαγή αυτού εδω: https://www.noobslab.com/2012/10/install-colors-conky-in-ubuntulinux.html
όποιος Θέλει μπορώ να ανεβάσω το αρχειο με τις αλλαγές που έχω κάνει

9 «Μου αρέσει»

Καλώς ήρθες @tasosgrv, μετακίνησα το ποστ σου καθώς και των άλλων μελών σε αυτό το topic.

Της @fog το αφήνουμε καθαρό να κάνει τα μαγικά της :wink:

3 «Μου αρέσει»

Sorry για το μέγεθος - καλώς σας βρήκα.

5 «Μου αρέσει»