Αστεία βίντεο / φωτό

Νταξ το avatar σου τα σπάει :joy:

1 «Μου αρέσει»

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια για το αβαταρ μου.Ο αγαπημενος Ευλογητος μου θυμιζει τα παιδικαμου χρονια και μου υπενθυμιζει οτι εγινα 37 χρονων μαντραχαλος σε ηλικια παντρειας.Οι δικοι μου με εχουν πρηξει και μου λενε αντε παντρεψου τι καθεσαι.:joy:

3 «Μου αρέσει»

3 «Μου αρέσει»

Μετά την γκρίνια από κάποιους καρμίρηδες φτωχομπινέδες γιατί λέει η καινούργια βάση είναι λέει ακριβή, η εταιρεία άκουσε το καταναλωτικό της κοινό και έδωσε την λύση.

Apple iCremastra, με πρωτοποριακό σχεδιασμό και τιμή μόλις 99.99€

9 «Μου αρέσει»

7 «Μου αρέσει»

4 «Μου αρέσει»

6 «Μου αρέσει»

Τα τσιγαρα τα ποτα και τα ξενυχτια εχουν κλεισει τα καλυτερα τα σπιτια.
Αυτη ειναι η γατουλα μας η Καραμελα την οποια την βρηκαμε σε φαση που κοιμοταν και της
βαλαμε διπλα της ενα αδειο κουτακι μπυρας και τα τσιγαρα μου.

6 «Μου αρέσει»

9 «Μου αρέσει»


Απλά κοιτάω με υπομονή την μπάρα προόδου εγκατάστασης μέχρι να ολοκληρωθεί η εγκατάσταση

Είναι από το cerebrux.net και μου άρεσε πολύ.

4 «Μου αρέσει»

9 «Μου αρέσει»

Είναι να μην σου τύχει …

10 «Μου αρέσει»

5 «Μου αρέσει»

Δεν ήξερα που να το βάλω, και δεν λέει να ανοίγω νέο νήμα οπότε:

Linux Distribution Timeline

3 «Μου αρέσει»

Στοπ πόρτας, με μοντέρνο σχεδιασμό μόνο 999.99€.

13 «Μου αρέσει»
2 «Μου αρέσει»

Νέα χρήση πληκτρολογίου…thumb0071
Η φωτογραφία δεν είναι πολύ καθαρή γιατί είναι στιγμιότυπο από βίντεο που τράβηξα με το κινητό μου σε Δημόσια Υπηρεσία της Θεσσαλονίκης την προηγούμενη εβδομάδα
Το πληκτρολόγιο ήταν το μοναδικό κανονικά συνδεμένο στον υπολογιστή και λειτουργούσε ως υποπόδιο γραφείου…
Με τέτοια ευρηματικότητα πως πτωχεύσαμε ΑΡΑΓΕ???

6 «Μου αρέσει»

O Lennart Poettering (ο αρχι-developer του systemd) αντιδρά στην παρουσίαση του Devuan 1.0 (πριν 2 χρόνια νομίζω).

Υπάρχει βέβαια και η αντίθετη παρουσίαση του ίδιου βίντεο σαν αντίδραση του Devuan αλλά “δεν έχει νόημα”.

3 «Μου αρέσει»

:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

4 «Μου αρέσει»

8 «Μου αρέσει»