Αστεία βίντεο / φωτό

Μωρε ξεχασανε την σοκολατα… καποιος πρεπει να παει να φερει λιγη… δεν γινεται chocolate cake χωρις σοκολατα… ας μην παιζουμε με το κεκακι μας :slight_smile:

1 Like

Για κεικ σοκολατας δεν ξερω να πω αλλα αν δοκιμασεις το καναδεζικο κεικ καροτου θα γλειφεις τα δακτυλα σου.Βεβαια χρειαζεται και σταφιδα για να γινει αλλα δεν το συζηταω μιλαμε για πολυ ωραια γευση πιστεψε με.:wink:

:slight_smile: Μου εχει φτιαξει η γυναικα μου καναδεζικο κεικ καρωτο και οντως ειναι ωραιο… απλα εγω γυρναω στο πατροπαραδοτο κεικ καρωτο της μανας μου :slight_smile: ιδιως τωρα που ειμαι στην ξενιτια :slight_smile: (Και δει… Καναδα :slight_smile: )

1 Like

Ειδες που σου το ελεγα?:wink:Σε καθε περιπτωση σου ευχομαι καλη δυναμη εκει στα ξενα που εισαι.Εχω κι εγω ξαδερφια στον Καναδα πολυ καλα παιδια αλλα δεν ξερουν ελληνικα.Δεν πειραζει ομως καθολου ξερω αρκετα καλα αγγλικα και συνενοουμαστε περιφημα.

δωστε τη συνταγη βρε παιδια με το κεϊκ καροτου να κανουμε… compile :laughing: (αν και τα καροτα στον κηπο δεν πηγαν τοσο καλα, παλι)

Θα πρεπει πρωτα να πεσει αποκωδικοποιηση και να θυμηθουνε οι μαγειρισες ποσοτιτες και λοιπα γιατι τις συνταγες τις εχουν στο μυαλο τους… και οι δυο… proprietary συνταγες παιδια μου… κλειδωμενες… τι λεμε τωρα.

1 Like

Αυτά γίνονται όταν δεν υπάρχει VCS στις συνταγές…

1 Like
1 Like

δεν είναι ακριβώς βίντεο/φωτό αλλά θα το βάλω εδώ

https://intersog.co.il/blog/what-if-programming-languages-were-game-of-thrones-characters/

2 Likes

:grin: :grin: :grin: :grin:
6 Likes

Αυτή η διανομή είναι χωρίς σοκολάτα, αν θες και σοκολάτα μην περιμένεις σαπόρτ!

2 Likes