Αστεία βίντεο / φωτό

Μωρε ξεχασανε την σοκολατα… καποιος πρεπει να παει να φερει λιγη… δεν γινεται chocolate cake χωρις σοκολατα… ας μην παιζουμε με το κεκακι μας :slight_smile:

1 «Μου αρέσει»

Για κεικ σοκολατας δεν ξερω να πω αλλα αν δοκιμασεις το καναδεζικο κεικ καροτου θα γλειφεις τα δακτυλα σου.Βεβαια χρειαζεται και σταφιδα για να γινει αλλα δεν το συζηταω μιλαμε για πολυ ωραια γευση πιστεψε με.:wink:

:slight_smile: Μου εχει φτιαξει η γυναικα μου καναδεζικο κεικ καρωτο και οντως ειναι ωραιο… απλα εγω γυρναω στο πατροπαραδοτο κεικ καρωτο της μανας μου :slight_smile: ιδιως τωρα που ειμαι στην ξενιτια :slight_smile: (Και δει… Καναδα :slight_smile: )

1 «Μου αρέσει»

Ειδες που σου το ελεγα?:wink:Σε καθε περιπτωση σου ευχομαι καλη δυναμη εκει στα ξενα που εισαι.Εχω κι εγω ξαδερφια στον Καναδα πολυ καλα παιδια αλλα δεν ξερουν ελληνικα.Δεν πειραζει ομως καθολου ξερω αρκετα καλα αγγλικα και συνενοουμαστε περιφημα.

δωστε τη συνταγη βρε παιδια με το κεϊκ καροτου να κανουμε… compile :laughing: (αν και τα καροτα στον κηπο δεν πηγαν τοσο καλα, παλι)

1 «Μου αρέσει»

Θα πρεπει πρωτα να πεσει αποκωδικοποιηση και να θυμηθουνε οι μαγειρισες ποσοτιτες και λοιπα γιατι τις συνταγες τις εχουν στο μυαλο τους… και οι δυο… proprietary συνταγες παιδια μου… κλειδωμενες… τι λεμε τωρα.

1 «Μου αρέσει»

Αυτά γίνονται όταν δεν υπάρχει VCS στις συνταγές…

1 «Μου αρέσει»
1 «Μου αρέσει»

δεν είναι ακριβώς βίντεο/φωτό αλλά θα το βάλω εδώ

https://intersog.co.il/blog/what-if-programming-languages-were-game-of-thrones-characters/

2 «Μου αρέσει»

:grin: :grin: :grin: :grin:
8 «Μου αρέσει»

Αυτή η διανομή είναι χωρίς σοκολάτα, αν θες και σοκολάτα μην περιμένεις σαπόρτ!

3 «Μου αρέσει»

Μόνο χοχλιούς

5 «Μου αρέσει»

4 «Μου αρέσει»

όταν λέμε για ελεύθερο λογισμικό και ο κόσμος καταλαβαίνει μόνο για κόστος:

7 «Μου αρέσει»

Σοβιετικη ενωση 1979 ο ηγετης Λεονιντ Μπρεζνιεφ ετοιμαζεται να βγαλει
λογο για την κρατικη τηλεοραση.
Την ωρα που οι υπευθυνοι του συνεργιου τον προετιμαζουν η βιντεοκαμερα
μαγνητοσκοπει τα τεκταινομενα.
Μετα τη διαλυση του Παραπετασματος και την ελευση του youtube οι πολιτες
ολου του κοσμου μπορουν να δουν τι εγινε εκεινη την μερα.
Χιντ η βαρια ουκρανικη προφορα του Μπρεζνιεφ ειναι ηλιου φαεινοτερη.:joy:

3 «Μου αρέσει»

δεν καταλαβα τι ακριβως εγινε… ισως επειδη ειδα το βιντεο στα γρηγορα…

1 «Μου αρέσει»

Αρκουν τα δυο πρωτα λεπτα να δεις.Δεν θα ελεγα οτι εγινε τιποτα το συγκλονιστικο απλα ειναι μια περιρρεουσα αμηχανια το πως θα ζουμαρουν
την καμερα οι υπευθυνοι του συνεργειου προσπαθουν να βρουν τα καταλληλα
γυαλια για τον Μπρεζνιεφ και μια υπευθνη του συνεργειου τον χτενιζει.

3 «Μου αρέσει»

Όχι στα εύκολα passwords. Αλλιώς υπάρχουν προβλήματα, όχι μόνο από τους hackers.

13 «Μου αρέσει»

4 «Μου αρέσει»