Τι μουσική ακούν οι λινουξάδες;

2 «Μου αρέσει»

@AvantRocker Μια ωραία χαλαρωτική techno :wink:

1 «Μου αρέσει»

Απο την πρωην Ανατολικη Γερμανια.:heart_eyes:

3 «Μου αρέσει»

3 «Μου αρέσει»

Τελευταια βρηκα αυτο το κομματι στο διαδικτυο και το εχω λιωσει στο repeat.Mιλαμε για σουξεδαρα οχι αστεια.:heart_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye:
Κυριες και κυριοι το ιδου μεγαλο σουξε των αδερφων Χαιτιδη “Η καλτσα” απολαυστε υπευθυνα.

3 «Μου αρέσει»

Good mornin!!

4 «Μου αρέσει»

Πολυ καλο το κλιπακι!Αν δεν απατωμαι αυτος που φαινεται στο αβαταρ σου ειναι ο Αϊζενσταϊν η μηπως κανω λαθος φιλε @AvantRocker ?

2 «Μου αρέσει»

Αν και του φέρνει ως προς το χτένισμα, δεν είναι αυτός :grin:

Είναι από το Eraserhead

1 «Μου αρέσει»

Πολυ καλο δεν το ειχα υποψιν φιλτατε @AvantRocker !Ο Αϊζενσταϊν ηταν ρωσοεβραιος σκηνοθετης και ναι το αβαταρ σου φερνει πολυ σε αυτον.Δες για να συγκρινεις.

2 «Μου αρέσει»

@Cheburashka έχεις μια αγάπη για την ΕΣΣΔ ή είναι ιδέα μου :grin: ;;

2 «Μου αρέσει»

Ορθως εμιλησες !:innocent:Εγω βεβαια δεν ειμαι ποντιος ομογενης απο εκει ειμαι γεννημενος και μεγαλωμενος στα Μεσογεια.Χαρη στο διαδκτυο ανακαλυψα διαφορα και ενδιαφεροντα για αυτο το αναμφιβολα ενδιαφερον κομματι της Ιστοριας.Δεν βαριεσαι ολοι και απο ενα ενδιαφερον εχουμε.:wink::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 «Μου αρέσει»

Το κομμάτι τα σπάει. Το κλιπάκι είναι από ταινία μικρού μήκους το ίδιο συγκινητική. Επανέρχομαι με edit και link

EDIT:

2 «Μου αρέσει»
1 «Μου αρέσει»

Κάποιος πρέπει να κάνει τον κακό και έλαχε σε μένα ο κλήρος :grimacing:

Είναι πραγματικά όμορφο να μοιράζεσαι τις μουσικές που σου αρέσουν και να ακούς πράγματα που αλλιώς δεν θα άκουγες και να ανακαλύπτεις νέα ακούσματα. Αλλά να μην κάνουμε κατάχρηση. Αλλά γιαυτό και θέλουμε να μην κάνουν κατάχρηση ενθουσιώδη χρήση οι ίδιοι και οι ίδιοι.

Ας περιοριστούμε σε 1 κομμάτι ανά χρήστη τον μήνα. Άντε σε δυο αν υπάρχει κατί στην επικαιρότητα η μια έντονη ανάγκη μοιρασμού. Άνθρωποι είμαστε :slight_smile:

– Εκ της διευθύνσεως –

4 «Μου αρέσει»
6 «Μου αρέσει»

πολύ ενδιαφέρον :+1:

2 «Μου αρέσει»

Ε όχι και ένα το μήνα, ένα την εβδομάδα μου ακούγεται πιο λογικό. Άλλωστε στο linux-user είμαστε όλοι συνδιαμορφωτές. Όλοι έχουμε λόγο στο πως θέλουμε να είναι το δικό μας forum.

2 «Μου αρέσει»

Μιας και ήρθαν πρόσφατα… (link απο invidious για τη μούρη)

4 «Μου αρέσει»

Ως χρήστης Disco Dingo νιώθω την ανάγκη να ακούσω κάτι τέτοιο

3 «Μου αρέσει»
5 «Μου αρέσει»