Πρόβλημα στο YouTube (μόνο με firefox)

καλησπερα εχω ενα θεμα με το youtube στο linux mint καθε φορα που ανοιγω τη σελιδα με πεταει σε συνδρομες που εχω εγγραφη γνωριζει κανεις? ευχαριστω! να πω οτι στο chrome δεν εχω θεμα

Καλησπέρα φίλε μου.
Πρώτον πάρτο άλλη μια από την αρχή γιατί δεν βγάζουν νόημα αυτά που έγραψες και κατά δεύτερον δώσε ακριβή στοιχεία της διανομής σου , έκδοση , brοwser κλτ
“Το ανοίγω το youtube” και μου πετάει συνδρομές" δεν βγάζει απόλυτος κανένα νόημα :wink:

linux mint 19.2 μπαινω στο youtube και αντι να ειναι στην κεντρικη σελιδα με πεταει σε συνδρομητη του youtube αυτο μονο στο firefox το κανει οχι στο chrome παταω να βαλω καποιο βιντεο τπτ μενει στο ιδιο

Έχεις προσθέσει το youtube στους σελιδοδείκτες?

ναι κανονικα απλα μπαινω youtube και μενει εκει που με πεταει δεν μπαινει πουθενα αλλου

Κατάργησε αρχικά τη σελίδα του youtube από τους σελιδοδείκτες σου, στη συνέχεια πήγαινε στην αρχική σελίδα του youtube και ξανά αποθήκευσε το youtube στους σελιδοδείκτες σου

το εχω κανει ηδη δεν κανει τπτ με πεταει συνεχεια στον ιδιο συνδρομητη

Για δοκίμασε να ξεγραφτείς από τον συγκεκριμένο συνδρομητή

δεν με αφηνει να κανω τπτ πατω οτιδηποτε μενει εκει σαν να μην εχω ποντικι σε αλλα σαιτ ειναι μια χαρα μονο στο youtube

Καθάρισε τα cookies και ξαναμπες.

το ιδιο δεν κανει τπτ

Κάνε στην τελική μια ανανέωση τις εργοστασιακές ρυθμίσεις https://support.mozilla.org/el/kb/ananewsh-toy-firefox-epanafora-pros8etwn-kai-ry8mi

Με άλλον browser κάνει το ίδιο;

οχι μονο στο firefox το ιδιο ακομα και με επαναφορα δεν μπορω να μπω ουτε στο προφιλε μου να κανω αποσυνδεση

Καλό είναι να περιγράφεις πιο αναλυτικά το setup γιατί δεν μπορούμε αλλιώς να βοηθήσουμε.

Μήπως έχεις κάποιο add-on που εμποδίζει την όλη διαδικασία (πχ το no-script);
Απενεργοποίησε τα όλα καλού κακού και δοκίμασε.

Χρειαζομαστε μια εικονα να δουμε ακριβως τι σου κανει ο firefox και μιας και τραβας εικονες ανοιξε τον Firefox στα addons και τα plugins και δειξε μας τι εχει εκει για να δουμε ΜΗΠΩΣ καποιο απο τα plugins ή τα addons σε πεταει στην σελιδα του γιατι σε θελει να πληρωσεις.

Ιδιωτική περιήγηση δοκίμασες?

εδω και δυο μερες αντιμετωπιζω το ιδιο προβλημα σε Μιντ 19.3, Firefox 71.0 ακομα και σε ιδιωτικη περιηγηση.
Οταν παω στην Βοηθεια λεει διαφορα οπως να κλεισω ολες τις καρτελες εκτος του τερατος, να κανω επανεκινηση, αναβαθμιση του περιηγητη και στο τελος το κερασακι στην τουρτα να βαλω Chrome!!!
Με Chromium 79.0 δεν εχω κανενα προβλημα.
Στο MiniTube τζιφος, τα ιδια στο nvlc, στο SMTube εχω μονο ηχο και στον VLC δεν παιζει το λινκ.

Δουλευει αψογα με FreeTube!
https://freetubeapp.io/#download

με hooktube.com και invidio.us τι γινεται;