Προσφορές δωρεάν παιχνιδιών



4 «Μου αρέσει»

To Lord Of The Rings Online (lotro) είναι ένα MMORPG με θεματολογία που αφήνω να μαντέψετε :grinning: Είναι παλιό παιγνίδι κλείνει τα 15 χρόνια και συνεχώς προσθέτει περιοχές πάνω στο γνωστό σύμπαν του Tolien. Μέχρι πριν λίγο καιρό μπορούσε να το παίξεις εντελώς δωρεάν μόνο στις πρώτες περιοχές. Αλλά πλέον μπορείς να παίξεις όλες τις κλάσεις και όλες σχεδόν τις περιοχές που υπάρχουν στα 3 βιβλία (συν κάποιες ακόμα) εντελώς δωρεάν.

Δοκιμάστε το, ο Tolkien είναι η πηγή όλων των RPG, γιατί να μην παίξεις την πρωτότυπη ιστορία; Προσωπικά το παίζω κατά διαστήματα τα τελευταία χρόνια και ακόμα δεν έχω εξερευνήσει όλες τις ιστορίες του. Πραγματικά καλή δουλεία στο Lore.

Θα το βρείτε στο Steam ή εδώ.

2 «Μου αρέσει»

Just Die Already (το παιχνίδι είναι 18+) και Paradigm στο Epic Games Store για 6 μέρες ακόμα

~Update: 8/5 ~

Terraforming Mars έως τις 12/5 free

image

~Update 12 May~

3 «Μου αρέσει»

Μην κάνετε update σε αυτό το νήμα. Είναι το βασίλειο του εφήμερου και για να έχει νόημα πρέπει οι ενημερώσεις να είναι εμφανείς. Ευχαριστώ.

2 «Μου αρέσει»

οκ, αποκαλύφθηκε το mystery game… και τι αποκάλυψη!

Borderlands 3 δωρεάν στο Epic Games Store για 1 εβδομάδα από σήμερα

(παιχνίδι των εξήντα ευρώ, δυστυχώς όχι για Linux, αλλά μέσω proton κάτι γίνεται)

ναι συμφωνώ, συγνώμη για αυτό. απλά δεν είναι εφικτό να κάνω απανωτά replies εάν δεν έχουν γράψει άλλα άτομα από το τελευταίο μου σχόλιο, και τυχαίνει να γεμίζω τακτικά αυτο το thread :stuck_out_tongue: υπάρχει άλλη λύση πέρα από το edit? δεν είδα άλλη επιλογή, αν υπάρχει πες να ξέρω :smiling_face:

Σαν διαχειριστής δεν έχω τέτοια θέματα χεχε. Και έτσι δε βλέπουμε πάντα τα προβλήματα που αντιμετωπίζει κάποιος που δεν είναι. Δε θα αλλάξουμε αυτή την πολιτική, αλλά κάνε μου ένα ping αν πρωτοδείς κάτι.

1 «Μου αρέσει»
2 «Μου αρέσει»

Biochock Collection δωρεάν στο Epic Games Store μέχρι τις 2 Ιουνίου.

Κυριολεκτικά όποιος δεν το έχει παίξει να μην το χάσει…ειδικά το Infinite είναι η πιο συναρπαστική εμπειρία που έχω βιώσει στα video games :wink:

4 «Μου αρέσει»

Wolfenstein: The New Order

image

ντάξ πολύ μεχ για εμένα αλλά το είδα, το στέλνω και όσα ενδιαφέρεστε go ahead, τσάμπα είναι

5 «Μου αρέσει»

Παιχνιδάρα το New Order από τα πιο απολαυστικά gunplay που υπάρχουν εκεί έξω :wink:

1 «Μου αρέσει»

ε δεν είμαι του shooter gaming tbh, και ας πυροβολάς ναζί όπως μου είπανε :stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 «Μου αρέσει»

Στο τελευταίο δωρεάν παιγνίδι απο το Epic Games ταΐζεις ένα χαριτωμένο ζωάκι

1 «Μου αρέσει»

Venetica - Gold Edition giveaway στο GOG

(Action - Role-playing - Fantasy)

3 «Μου αρέσει»

Επιτέλους ένα NATIVE LINUX παιχνίδι και δωρεάν στο STEAM μέχρι τις 19 Ιουνίου!

ΑRK: Survival Evolved

με πολύ χαμηλές απαιτήσεις επίσης ! (πιο χαμηλή ραμ από ότι στα windows λέει θέλει χαχαχ)

image

Enjoy :smile:

ΥΓ: ευχαριστώ @Asfodelus για το έδιτ

1 «Μου αρέσει»
5 «Μου αρέσει»
1 «Μου αρέσει»
1 «Μου αρέσει»

Supraland free στο EpicGames Store

image

1 «Μου αρέσει»
2 «Μου αρέσει»