Προσέχετε τα updates...

@MetFM, τελικα ειναι πολυ βαρετο το λινουΚΣ. μια που το εγκατεστησες και μια που το χρησιμοποιεις. ουτε μια μπλε οθονη, ενα σπασμενο update, ενα ιουλης, ενα defrag, ενα cleanup, ετσι για να υπαρχει και ενα σασπενς βρε αδερφε :rofl: :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 «Μου αρέσει»

Ίσως δώσω μια ευκαιρία στο VirtualBox (ή μπορεί να πειραματιστώ με το KVM) και να ξεκινήσω να τρέχω Windows από 'κει. Ελπίζω να μη μου κάνει και υπερβολική χρήση στο δίσκο ΚΑΙ στο VM…

Τα specs του laptop μου είναι καλύτερα, μάλλον το έχω παρακάνει με το bare metal.

@getimiskon ε, ναι αποκλειεται να ειχες πιο κατω απο’μενα. πιο κατω απο αυτο δεν υπαρχει. μετα πας για ανασκαφες στην πυραμιδα του χεωπα για να βρεις κατι πιο αρχαιο :rofl:

το μπατζουροwindow παντου το ιδιο ειναι. και στον εξομοιωτη παλι θα παιζει με τον… σκληρο :crazy_face:… αλλα στον εξομοιωτη μπορεις απλα να πατησεις pause και το κοβει αμεσα. και ναι οντως εχει pause, οπως παταγαμε παλια στις κασσετες :stuck_out_tongue_winking_eye: και λειτουργει ακριβως με τον ιδιο τροπο

1 «Μου αρέσει»