Καλώς σας βρήκα + Giveaway αυτοκολλήτων FOSDEM

Καλησπέρα σε όλους.

My introduction:

Ονομάζομαι Κυριάκος Γιαννάκης, και μόλις γράφτηκα στο φόρουμ. Κάποιοι ίσως να με γνωρίζετε από το ελληνικό Linux Masterclass στο YouTube. Αν κάποιοι είχατε έρθει στην FOSSCOMM 2016, 17, 18, 22, μπορεί να τα είχαμε πει και από κοντά. Καλώς σας βρήκα! :smiley:

Now, onto the topic at hand:

Πριν λίγες μέρες πήγα μαζί με τον φίλτατο @sv1sjp στην FOSDEM, στις Βρυξέλλες. Από εκεί, μαζεύτηκε αρκετό loot και ΠΟΛΛΑ αυτοκόλλητα. Εφόσον ένα λάπτοπ/οθόνη/κονσόλα/τηλεόραση χωράει περιορισμένο αριθμό αυτοκόλλητων, είπα να κάνω ένα giveaway. Θα μαζέψω όλα τα αιτήματα, και κατόπιν μίας ανάλυσης εφικτότητας θα σας τα στείλω ανάλογα με τον τρόπο που θα μου πείτε.

Τα αυτοκόλλητα είναι ΔΩΡΕΑΝ!!! Πληρώνετε μόνο τα έξοδα αποστολής, αν δεν σας τα δώσω χέρι-χέρι.

Δείτε την λίστα με τα αυτοκόλλητα

Σημειώσεις:

  • Κάποια αυτοκόλλητα είναι ήδη δωσμένα αλλού. Σε αυτή την περίπτωση θα ενημερωθείτε.
  • Για κάποια αυτοκόλλητα έχω παραπάνω αντίγραφα από όσα βλεπετε.
  • Για κάποια αυτοκόλλητα ο αριθμός μπορεί να μην είναι σωστός ή να μην υπάρχουν καν στην λίστα.
  • Max 4 αυτοκόλλητα/άτομο!
  • Οι κούπες που βλέπετε δεν δίνονται.

Τρόποι αποστολής:

  • Βήμα 1ο: Διαβάζετε την λίστα κ βλέπετε αν το αυτοκόλλητο είναι διαθέσιμο.
  • Βήμα 2ο: Μου στέλνετε στο Telegram (@kgiannakis) το αυτοκόλλητο που θέλετε.
  • Βήμα 3ο: Διαλέγετε τρόπο αποστολής:
    • Χέρι με χέρι, Αθήνα. Αν μαζευτείτε πολλοί που θέλετε χέρι-χέρι, θα σας γκρουπάρω και θα κανονίσουμε μια συνάντηση όλοι μαζί (βενζίνη γαρ, και για να γνωριστούμε όλοι μαζί).
    • ΕΛΤΑ με Tracked/Untracked δέμα (your choice). Σε αυτή την περίπτωση θα πρέπει να μου στείλετε την διεύθυνσή σας μέσω telegram, ακριβώς όπως θέλετε να φαίνεται στο δέμα. Η διεύθυνση που θα μου δώσετε θα χρησιμοποιηθεί αποκλειστικά για να σας στείλω το δέμα και μετά θα διαγραφεί. Η πληρωμή μπορεί να πραγματοποιηθεί μέσω Eurobank/Revolut/Crypto.

Οι συναντήσεις/αποστολές θα γίνουν αρχής γενομένης τον Μάρτιο. Νωρίτερα δεν μπορώ.

Keep spreading the FOSS Cheer! :smiley:

13 «Μου αρέσει»

Και έλεγα ότι εγώ πήρα πολλά… :roll_eyes:
(Και φυσικά αύριο έρχεται αρθράκι για την εμπειρία μας στην FOSDEM 2023 :belgium: :grinning:)

6 «Μου αρέσει»

Καλώς ήρθες @kgiannakis στην παρέα μας :hugs:

7 «Μου αρέσει»

Καλωσόρισες @kgiannakis .
Συγχαρητήρια για το κανάλι σου στο YouTube!!!

3 «Μου αρέσει»